تعمیرات تخصصی کولرگازی و پکیج در تهران

کمپرسور یخچال های خانگی از نوع بسته می باشد که اغلب با برق ۲۲۰ ولت ۵۰ هرتز تک فاز کار می کند و در قسمت پایین يخچال نصب می شود. به منظور تعمیر، تعویض و گردش جریان هوا بر روی کمپرسور، اطراف آن بایستی آزاد و باز باشد. قبل از نصب کمپرسور ابتدا باید مقدار روغن آن را کنترل کرد، هم چنین سیم پیچ آن را با اهم متر، از نظر نداشتن اتصال بدنه و قطعی و سالم بودن آزمایش نمود و در نهایت آن را به برق زد تا از صحت کار آن اطمینان حاصل شود. تعمیر کولر گازی

کمپرسور با چهار عدد پیچ و مهره بر روی شاسی یخچال نصب می شود. به منظور جلوگیری از شکستن لوله ها، خصوصاً در محل جوش، که از تکان های شدید در هنگام روشن یا خاموش شدن و یا جابه جا کردن يخچال ناشی می شود و هم چنین برای عدم انتقال لرزش و سر و صدا به بدنه ی یخچال بایستی مابین کمپرسور و شاسی لرزه گیر پلاستیکی (لاستیک پایه ی موتور) نصب شود.

برای جلوگیری از له شدن لرزه گیرها در هنگام سفت کردن پیچ و مهره ها، در درون لرزه گیرها استوانه های فلزی کوچکی (بوش پایه ی موتور) قرار میدهند. کمپرسور را باید طوری نصب کرد که لولهی رانش آن، در طرف لولهی ورودی کندانسور قرار بگیرد و برچسب مشخصات آن رو به بیرون باشد تا بتوان اطلاعات فنی مربوط به کمپرسور را قرائت کرد .