تعمیرات تخصصی کولرگازی و پکیج در تهران

سرویس، تعمیر و نگهداری پکیج در تهران

تعمیرکار پکیج در تهران

سرویس، تعمیر و نگهداری پکیج در تهران  توسط تعمیرکار پکیج در تهران تعمیر پکیج بوتان و ایران رادیاتور در همه مناطق غرب تهران، شرق تهران، تعمیر پکیج پونک تعمیر پکیج شبانه روزی در شمال و جنوب تهران بزرگ

 بهترین زمان برای سرویس، تعمیر و نگهداری پکیج در تهران، قبل از شروع فصل سرما و در اتمام فصل سرماست تا در طول زمان استفاده پکیج بدون مشکل کار کند. تکنسین های کاربلد و حرفه ای ما در تعمیر پکیج در تهران به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت رسانی به هموطنان عزیز در زمینه تعمیر کولر گازی و پکیج و خدمات برق ساختمان هستند.
شما نیز از استفاده کنندگان دستگاه پکیج هستید؟ سرویس و تعمیر پکیج در تهران به شکل منظم و مرتب سبب می شود تا از بروز آسیب و خرابی بیشتر دستگاه جلوگیری شود. این فرآیند شامل هواگیری، رسوب گیری، بررسی دودکش، لوله ها و... است.
پکیج یک سیستم گرمایشی محسوب می شود که با افزایش آمار مصرف کنندگان این دستگاه به طبع نیاز به سرویس و تعمیر آن نیز بیشتر خواهد شد.
لازم به ذکر است بدانید که چندان تفاوتی میان سرویس پکیج دیواری و زمینی وجود ندارد. در صورتی که نسبت به سرویس کردن دستگاه خود کوتاهی کنید دستگاه به تعمیر نیاز خواهد داشت که در این صورت باید هزینه ی بیشتری بپردازید. سرویس، تعمیر و نگهداری پکیج در تهران به عهده متخصصان کاربلد این حرفه صورت می گیرد.

شماره تلفن تعمیرکار پکیج در تهران: 09196343006

سرویس، تعمیر و نگهداری پکیج در تهران
چگونه دستگاه خود را سرویس کنیم:
شما قبل از انجام سرویس، تعمیر و نگهداری پکیج در تهران خود لازم است این چند کار را انجام دهید
•    به علت وجود خطر برق گرفتگی قبل از انجام هر کاری، برق سیستم پکیج را قطع کنید.
•    چون هنگام باز کردن قطعات امکان نشتی گاز وجود دارد گاز را باید قطع کرد.
•    قبل از شروع کار آب داخل دستگاه پکیج باید تخلیه شود.
سپس تمامی قطعات پکیج را بررسی کنید و در صورت نیاز به تعمیر باید مشکل آن قطعه برطرف شود. سرویس، تعمیر و نگهداری پکیج در تهران به دو روش دوره ای و کامل انجام میگردد.
•     کامل: در این روش تمامی قطعات پکیج تک به تک بررسی می گردد و در صورت مشاهده هر گونه عیبی باید قبل از نیاز به  تعمیر مشکل برطرف گردد.
•     دوره ای: در این روش دستگاه به صورت منظم دو بار در سال سرویس خواهد شد. یک زمان قبل از شروع فصل سرما و بار دیگر پس از اتمام فصل سرما خواهد بود. قطعات به شکل جزئی بررسی خواهند شد.

سرویس، تعمیر و نگهداری پکیج در تهران ( بوتان و ایران رادیاتور)

مراحل انجام سرویس و تعمیر پکیج شبانه روزی:
پس از رعایت نکات ایمنی باید مراحل سرویس و تعمیر پکیج شبانه روزی دستگاه را به ترتیب زیر انجام داد.
•    پوسته را باز کرده مخزن و لوله ها را بررسی کنید تا متوجه شوید که نیاز به رسوب زدایی دارد یا نه و در صورت لزوم باید آب اسید را در داخل آن قسمت از لوله ها که آب گرم از آنجا عبور میکند بریزید کمی صبر کنید سپس آب را از قسمت خروجی دستگاه پکیج تخلیه کنید.
•    در این مرحله به کمک یک سشوار گرد و خاک روی قطعات را تمیز کنید. مراقب باشید که در حین سشوار کشیدن قطعات آسیب نبینند چرا که قطعه ای مانند برد دستگاه از حساسیت بالایی برخوردار است.
•    بررسی دودکش پکیج بسیار ضروری است. اگر راه دودکش مسدود گردد مانع از خروج گاز دی اکسید کربن خواهد شد و به داخل محیط باز می گردد.
•     پمپ پکیج را به کمک آچار باز کنید و پرده های روتور را تمیز کرده سپس برای روان کار کردن آن کمی مایع ظرفشویی در آن بریزید و پمپ را ببندید.
•     پس از بررسی تمام قطعات ( سرویس، تعمیر و نگهداری پکیج در تهران) آن را راه اندازی کنید.
•    پس از اتمام این مراحل هواگیری، آب ورودی را باز کرده تا از تمام شوفاژها عبور کند. پس از هواگیری دریچه را ببندید.
خدمات ما در مرکز سرویس، تعمیر و نگهداری پکیج در تهران و تعمیر پکیج پونک به صورت شبانه روزی است. این شرکت به دلیل سابقه ی درخشان که دارد مجاز به تعمیر انواع پکیج ها مخصوصا تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج ایران رادیاتور است.

تعرفه تعمیرات پکیج و سرویس آن بستگی به علت خرابی، نوع دستگاه، نوع قطعه ی تعویضی و ... دارد. تکنسین های حرفه ای و کاربلد ما در تعمیر پکیج در تهران، بعد از بررسی پکیج، هزینه ها را به صورت منصفانه ترین و مناسب ترین  قیمت ها اعلام می کنند.

شماره تلفن تعمیرکار پکیج شبانه روزی در تهران: 09196343006