تعمیرات تخصصی کولرگازی و پکیج در تهران

لیفتراک تویوتا 4.5 تن

اصرار بر بهترین ها: لیفتراک برقی STILL مبتنی بر تقریبا 100 سال تخصص در برق است. از نوآوری‌هایی که صنعت را به وجود می‌آورند، پیشرانه بدون آلایندگی و عملکردی که در سطح چشم کامیون‌های دیزلی است - با هزینه‌های تعمیر و نگهداری بسیار کمتر بهره ببرید.

چه تصمیم به استفاده از فناوری مدرن لیتیوم یون یا باتری‌های اسید سرب معمولی داشته باشید: کامیون‌های الکتریکی STILL همیشه با زمان‌های طولانی کارکرد، قابلیت اطمینان فوق‌العاده و ویژگی‌های رانندگی به صورت جداگانه قابل تنظیم هستند. RX 20، RXE و RX 60 - سری لیفتراک برقی از STILL کارآمدترین و تمیزترین راه برای جابجایی بارهایی با وزن تا هشت تن هستند. و همه آنها یک چیز مشترک دارند: آنها استانداردها را تعیین می کنند.

پارس لیفتراک یک لیفتراک فروشی در اصفهان است که انواع لیفتارک صفر کارکرده و دست دوم را دارد

لیفتراک های برقی STILL - قهرمانان در هر دسته

لیفتراک های برقی STILL همه کاره، کارآمد و سازگار با محیط زیست هستند. STILL لیفتراک هایی با ظرفیت بار نامی 1 تا 8 تن ارائه می دهد. به لطف فناوری‌های نوآورانه، آنها به عملکرد حمل بار در حد راه‌حل‌های موتور دیزل بدون تولید CO2 یا سایر گازهای گلخانه‌ای دست می‌یابند. لیفتراک‌های متوازن برقی بدون آلایندگی STILL در رقابت‌های صنعتی بزرگ به عنوان دوست‌دار محیط‌زیست‌ترین وسیله نقلیه داخلی شناخته می‌شوند و به شما بخشی از ذهنیت را برای آینده می‌دهند. جایزه معتبر IFOY به RX 20 با ظرفیت بار تا 2 تن، RX 60-25/35 کارآمد در رده وزنی 2.5 تا 3.5 تن و لیفتراک برقی RX 60-60/80 که اجازه می دهد تا حمل و نقل کارآمد پالت های تا وزن 8 تن.
لیفتراک برقی RX 20 - قهرمان سبک وزن

لیفتراک های برقی متعادل کننده سری STILL RX 20 برنده جایزه IFOY 2018 شده است. هیئت منصفه این انتخاب را اینگونه توجیه کرد: "کالسکه فوق العاده آرام و لذت بخش است. دید خوبی را در همه جهات ارائه می دهد و - برای چنین وسیله نقلیه جمع و جور - فضای شگفت انگیزی را در اختیار اپراتور قرار می دهد. با ترکیبی عالی از بهره وری انرژی. و بهره وری، RX 20 استانداردهای جدیدی را در بخش لیفتراک های متعادل تا 2.5 تن تعیین می کند. این حکم توسط تست های مستقل انجام شده توسط F+H تایید شد و توسط Logistics Inside و سایر سایت ها گزارش شد. این آزمایش ها شامل یک موتور سه چرخ با باتری لیتیوم یونی 938 Ah و ظرفیت بار تا 1.6 تن بود. این نشان داد که در مقایسه با مقادیر متوسط برای لیفتراک های برقی در این کلاس بار: زمان کارکرد عملی RX 20 80٪ تا 133٪ بیشتر است، مصرف انرژی در هر 100 پالت 29٪ تا 38٪ کمتر است و تعداد پالت هایی که در یک شیفت جابجا می شوند - تا 430 - 4٪ تا 15٪ بیشتر از میانگین است. مقاله F+H می نویسد: ما تحت تاثیر شخصیت RX 20 قرار گرفتیم. "در طول آزمایش‌های ما، لیفتراک سریع‌تر از هر دستگاهی که تاکنون آزمایش کرده‌ایم به دستورات اپراتور پاسخ داد - هم از نظر رانندگی، هم شتاب و هم عملکردهای کاری. بنابراین لیفتراک برقی STILL RX 20 به دلایل خوبی لقب "برق کننده" را به خود اختصاص داده است. "
لیفتراک برقی RX 60-25/35 - قهرمان بالابر تا 3.5 تن

دو سال بعد، "اسکار لجستیک" به سری STILL RX 60-25/35 رسید. لیفتراک کوماتسو 5 تن هیئت داوران بیشتر تحت تاثیر پتانسیل خود برای ترویج اقتصاد بدون کربن قرار گرفتند. در یک تست بهره وری که عملکرد ترکیبی شتاب، سفر و جابجایی عمودی را بررسی می کند، این وسیله نقلیه با حمل 363 پالت در 8 ساعت رکورد جدیدی را در این کلاس ثبت کرد. از این نظر، لیفتراک برقی STILL RX 60-25/35 نه تنها با سایر وسایل نقلیه باتری دار، بلکه با خودروهای دیزلی نیز قابل مقایسه است. طبق آزمایشات مستقلی که توسط مجله F+H انجام شده است، عملکرد هندلینگ نسخه با عملکرد بالا RX 60 9 درصد بیشتر از خودروهای پیشرو دیزلی است. این لیفتراک برقی خاص مفتخر به دریافت جایزه IFOY 2020 شد و هنری پول، عضو هیئت مدیره STILL GmbH، اظهار داشت: "توسعه RX 60-25/35 شامل بخش زیادی از تحقیق و توسعه و ادغام دانش بود. نتیجه کامیونی است که در همه مقایسه‌ها به دلیل عملکرد فوق‌العاده‌اش و پتانسیل بهتری برای عملکرد بهتر از خودروهای موتور احتراقی برجسته است. من خوشحالم که هیئت داوران بین‌المللی IFOY 2020 تصمیم گرفته است کار ما را با این جایزه به رسمیت بشناسد."
لیفتراک برقی STILL RX 60-60/80 - نیروگاه برق

طیف لیفتراک های برقی STILL که از سال 2014 تولید شده است نیز شامل مدل هایی با ظرفیت بار از 6 تا 8 تن است. با توجه به برنده جایزه IFOY STILL RX 60-60/80 در سال 2015، هیئت داوران مسابقه گفت: "STILL RX 60-80، با ظرفیت لیفتراک تویوتا 4.5 تن ، قوی و پایدار است و همچنین وسایل نقلیه حامل 4 دستگاه رانده می شود. -5 تن بار. با این دستگاه، STILL ثابت می کند که درایو الکتریکی به یک جایگزین معتبر و قابل توصیه برای شرکت هایی که بارهای سنگین را حمل می کنند تبدیل شده است. به لطف عملکرد بالا، عملکرد دقیق و ارگونومی عالی، لیفتراک برقی RX 60-80 معروف به "لیفتراک اکو" برای صنایع سنگین، صنعت نوشیدنی و یا هر جایی که سنگین ترین پالت ها استفاده می شود ایده آل است.